homeslogan
Nasıl Tasarladık?

Projemizin dekorasyon tarzını oluştururken doğadan ilham aldık ve sakin etkiler oluşturan malzemeler kullanmayı amaçladık. Örnek dairemizde de aynı doğal tonların hakim olduğu bir çalışma ortaya çıkardık.

Islak hacimlerde doğal taş görünümlü seramik, zeminlerde doğal taş görünümlü fibre seramik ve banyo dolaplarında ahşap ve lake tonlarının kullanılmasıyla hem modern hem de doğal çizgilerden oluşan bir yaşam alanı oluşturduk.

Örnek dairemizi gezdiğinizde dikkatinizi ilk çekenler, renkler ve doğaya dokunan tasarımsal öğeler olacaktır. Dekorasyonda renkler farklılıklar gösterse de genel olarak açık tonları tercih ettik.

Dairemizde mekanların aydınlatmalarına oldukça büyük bir özen gösterdik. Tavan aydınlatmasının yanı sıra genel olarak göz almayacak yerden aydınlatma sistemleri, gizli aydınlatmalar ve aplikler kullandık.

Salonda aydınlatma armatür seçeneklerinin (sarkıt, abajur, gizli aydınlatma vb.) çok olması, genel olarak sade ve pastel renklerin kullanılması, huzurlu bir ortamın yaratılıp ışığın homojen dağılmasında etkin rol üstlenmiştir.

Önerimiz; Duvarların rengini gözetmeden, ferah ve aydınlık mekanlar için tavanların beyaza boyanmasına özellikle dikkat ettik. Sizler de evlerinizi bunu gözeterek dekore edebilirsiniz.

Gökorman’da 3+1 Yaşam!
Salon

Yerleşim planını yaparken yaşam konforunuzu artırmaya ve ihtiyaçlarını gidermeye yönelik çözümler üretmenin birinci önceliğimiz olduğunu söylemeliyiz...

Şeffaf Oda

Örnek dairemizdeki şeffaf odayı, dairesel ve cam bir yemek masasının kullanıldığı yemek odası olarak tasarladık. Bronz cam tablalı yemek masası ile birlikte özel üretim sandalyelerimizde ham tabaka kösele deri kullanımını tercih ettik...

Mutfak

Mutfak alanında etkileyici doğal mermer dokusu ile mutfakta hem tezgah hem de kahvaltı köşesi olarak kullanılabilen özellikli bir tezgah alanı oluşturduk.

Ebeveyn Odası

Ebeveyn Yatak odasında krem-bej tonların hakim olduğu rahat ve fonksiyonel bir kullanım alanı tasarladık.

Kız Çocuk Odası

Kız Çocuk odası evin en renkli ve enerjik alanını olduğunu söylemeliyiz. 5 yaşındaki oda sahibinin ihtiyaçları ve beğenileri göz önüne alınarak tasarımını hayata geçirdik.

Erkek Çocuk Odası

12 yaşlarında erkek bir çocuğun ihtiyaçları göz önünde tutularak tasarıma başladık.

Bitki balkonu

Yaşayan, nefes alan, oksijen üreten yapılar geleceğin mimarî anlayışına yön veriyor. 100 metre yükseklikte bile ağaçlara dokunacak kadar yakın olmanın özgürlüğü ile ormana bir de yukarıdan bakın...

İletişim
Sinpaş Gökorman

Aşağı Dudullu Mh. Temaşa Sk. No:17 Ümraniye / İstanbul

444 19 74
  • TELEFON NUMARANIZ